Konferencje poświęcone konopiom indyjskim w 2018 r.

Konferencje dotyczące konopi indyjskich w 2018 r.

Posted by Marihuana Doctors on 01/01/2018 in Medyczna Marihuana

Aktualizacja 2 lutego 2019 r. Treści medyczne zweryfikowane przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A, Chief Medical Officer

W ostatniej dekadzie nastąpiła fala zmian w świecie medycznej marihuany. Coraz więcej instytucji rządowych dostrzega korzyści płynące z medycznej marihuany i legalizuje jej stosowanie. Ponadto badania i technologia w branży konopi indyjskich stale się rozwijają, pomagając każdego dnia większej liczbie pacjentów.

Dlatego dla świadomego pacjenta lub pracownika medycznego ważne jest, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami i pomysłami. Konferencje poświęcone marihuanie, zwłaszcza medycznej, pozwalają być na bieżąco. Pozwalają też poznać osoby o podobnych poglądach, które chcą wykorzystać medyczną marihuanę do wprowadzania zmian. Poznaj niektóre z najważniejszych konferencji poświęconych marihuanie, które odbędą się w 2018 r.

Szczyt Canna East Compliance

  17-19 stycznia 2018 r. - Orlando, FL

Przepisy dotyczące medycznej marihuany różnią się w poszczególnych stanach, a specjaliści z branży wciąż są w trakcie opracowywania odpowiednich środków zgodności i zapewniania jakości. Szczyt Canna East Compliance Summit łączy organy regulacyjne, decydentów i specjalistów z branży konopi indyjskich w dążeniu do uzyskania wysokiej jakości produktów z konopi. Mimo że impreza skierowana jest głównie do przedsiębiorców, nie zabraknie na niej wydarzeń interesujących dla pacjentów i lekarzy, takich jak

  Prezentacja: "Jak leki na bazie konopi przechodzą proces zatwierdzania przez FDA: Rozwój i regulacje". Panel dyskusyjny: "Przepisy dotyczące bezpieczeństwa żywności w odniesieniu do produktów na bazie konopi indyjskich". Prezentacja: "Sytuacja w branży: Perspektywa krajowa".

CannaTech

  19-20 marca 2018 r. - Tel Awiw, Izrael

Konferencje CannaTech zapraszają specjalistów z branży medycznej marihuany z całego świata do nawiązania kontaktów i zdobycia wiedzy na temat medycyny konopnej. W tym roku odbędzie się ona w Izraelu, kraju, który przez wielu uważany jest za serce badań nad medyczną marihuaną. Organizatorzy CannaTech pierwotnie planowali zorganizować dodatkowe wydarzenie w Sydney w 2018 r., ale odłożyli je na później, aby dłużej popracować nad wysoką jakością wydarzenia.

Zapoznaj się z niektórymi tematami poruszanymi podczas zeszłorocznej imprezy w Wielkiej Brytanii:

  Wykorzystanie medycznej marihuany do łagodzenia objawów choroby Leśniowskiego-Crohna Jak neurolodzy dziecięcy stosują konopie indyjskie u swoich pacjentów? Studia przypadków raka i medycznej marihuany z izraelskiej kliniki. Omówienie układu endokannabinoidowego.

Konwencja konopna w Reno

  7 kwietnia 2018 r. - Reno, NV

Znana również jako Reno Expo, konwencja Reno Cannabis Convention obejmuje wszystkie aspekty powstającego w naszym kraju przemysłu marihuany. Podczas gdy wiele konferencji skupia się wyłącznie na przedsiębiorcach i firmach, konwencja Reno Cannabis Convention ma również na celu zapewnienie zasobów dla pacjentów i pracowników medycznych. Osoby, które chcą dowiedzieć się więcej na temat medycznej marihuany, mogą zainteresować się niektórymi z zaproszonych prelegentów, takimi jak

  Heather Manus, RN: Założycielka Stowarzyszenia Pielęgniarek Cannabis Uma Dhanabalan, MD, MPH, FAAFP: Znana specjalistka ds. edukacji w zakresie medycznej marihuany Pielęgniarka Juhlzie Monteiro, RN, BSK: Założycielka Stowarzyszenia Pielęgniarek Cannabis w Nevadzie Charlie Rutherford: Zwolennik medycznej marihuany i założyciel firmy Boveda, Inc.

Światowa Konferencja i Targi Medycznych Konopi 2018

  12-14 kwietnia 2018 r. - Pittsburgh, PA

Organizowana przez Compassionate Certification Centers konferencja i targi Medical Cannabis Conference and Expo ma na celu połączenie profesjonalistów i pacjentów z całego świata. W wydarzeniu w 2017 r. wzięło udział ponad 3000 uczestników, więc konferencja w 2018 r. z pewnością będzie bardzo ożywiona. Działania i możliwości na wystawie w 2018 r. obejmują:

  certyfikaty dla pacjentów medycznej marihuany na miejscu CLE, CPE CME i zajęcia dla inwestorów dla osób na każdym poziomie zaawansowania Prelegenci wysokiego szczebla reprezentujący wszystkie aspekty branży Możliwość nawiązywania kontaktów dla firm Sprzedawcy i wystawcy Wydarzenia networkingowe Rejs statkiem Gateway Clipper (opcjonalnie - za dodatkową opłatą)

Indo Expo Denver

  28 stycznia 2018 r. - Denver, CO 5 sierpnia 2018 r. - Portland, OR

Targi Indo Expo w Denver gromadzą profesjonalistów z branży w celu nawiązania kontaktów i zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami. Ale nie jest to wydarzenie tylko dla przedsiębiorców - w niedzielę impreza jest otwarta dla publiczności. To wydarzenie może być pomocne dla osób, które są zainteresowane poznaniem produktów i metod uprawy dla swoich leków. Odwiedzający mogą skorzystać z:

  Ponad 200 eksponatów od profesjonalistów z branży marihuany Pokaz produktów konopnych Targi kariery w branży konopi Zajęcia, warsztaty i seminaria edukacyjne Wewnętrzne i zewnętrzne szklarnie.

Impreza w Portland oferuje podobne wydarzenia i prelegentów, a ponadto jest otwarta dla publiczności w niedzielę.

Konferencja i targi konopi na południowym zachodzie i południowym wschodzie

  14-15 marca 2018 r. - Austin, TX 8-9 czerwca 2018 r. - Fort Lauderdale, FL 5-6 października 2018 r. - Phoenix, AZ

Pierwsza konferencja i targi Southwest Cannabis Conference and Expo odbyły się w 2014 r., a w ciągu następnych czterech lat zorganizowano trzy imprezy w całym kraju. Konferencje te skupiają się na branży marihuany leczniczej, dzięki czemu są idealne dla osób zainteresowanych medycznymi aspektami marihuany.

Przykłady wystąpień i paneli z 2017 Southwest Cannabis Conference and Expo Texas obejmują:

  "Dlaczego lekarze wszystkich specjalności powinni popierać marihuanę". "Precyzyjne dawkowanie doustne w inhalacji i monitorowanie terapeutyczne". "Czego nie mówi się o 'epidemii opioidów'". "Korzyści z CBD i MMJ dla pacjentów chorych na raka". "Konopie indyjskie w padaczce i porażeniu mózgowym".

Wystawcy i prelegenci na parkiecie wydarzenia mają różne specjalizacje, w tym:

  Zasoby prawne Produkty do uprawy Specjaliści medyczni zasoby medyczne Rzecznicy zdrowego stylu życia Edukatorzy zdrowotni

Wykorzystaj konferencję w domu

Niezależnie od tego, czy kupiłeś już bilety na jedno z tych wydarzeń, czy też nie możesz wydać na nie pieniędzy, zdobywanie najnowszych informacji o medycznej marihuanie może poprawić twoje doświadczenia jako lekarza lub pacjenta. A gdybyśmy powiedzieli, że możesz uczestniczyć w konferencjach dotyczących medycznej marihuany w zaciszu własnego domu i to bez ponoszenia żadnych kosztów?

Tutaj, w MarijuanaDoctors.com, służymy jako dogłębne źródło informacji na temat wszystkiego, co jest związane z medyczną marihuaną. Możemy także pomóc w znalezieniu odpowiedniego gabinetu lekarskiego lub poradni.

Możemy udzielić ci informacji na takie tematy związane z medyczną marihuaną, jak

  Prawo stanowe dotyczące medycznej marihuany Sposoby leczenia przy użyciu konopi indyjskich Profil molekularny marihuany Popularne produkty z medycznej marihuany Rodzaje roślin marihuany.

Nasz blog zawiera również aktualności i tematy edukacyjne, takie jak

  Aktualne przepisy dotyczące marihuany w poszczególnych stanach Zdrowy styl życia pacjentów stosujących medyczną marihuanę Najnowsze badania nad medyczną marihuaną Odpowiedzi na najczęstsze pytania pacjentów Porady dla pracowników medycznych Przepisy na potrawy

Jeśli chcesz nawiązać kontakt ze specjalistami z branży, pacjentami i naukowcami, skorzystaj z naszych zasobów, aby:

  Znaleźć lekarza posiadającego certyfikat na stosowanie medycznej marihuany Zlokalizuj punkt sprzedaży medycznej marihuany Dołącz do naszej bazy danych lekarzy i poradni