Głosowanie w sprawie rekreacji inspiruje plany infrastrukturalne w NJ

Rekreacyjne głosowanie inspiruje plany infrastrukturalne w NJ

Posted by Nancy Moraa on 08/03/2020 in Medyczna Marihuana

Zaktualizowano 5 sierpnia 2020 roku. Treść medyczna zweryfikowana przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A, Chief Medical Officer

Mieszkańcy New Jersey oczekują zwycięstwa legalizacji rekreacyjnej. Głosowanie odbędzie się w listopadzie 2020 roku. Aby zaspokoić spodziewany przyszły popyt, firmy zajmujące się marihuaną w stanie przygotowują się. Inwestują w rozbudowę upraw i inną infrastrukturę. Jest to możliwe, aby sprostać nadchodzącemu wzrostowi popytu ze strony konsumentów.

Eksperci z branży przewidują, że rynek marihuany w New Jersey będzie jednym z najbardziej kwitnących. Może on stać się najbardziej dynamicznym na wschodnim wybrzeżu w momencie rozpoczęcia sprzedaży rekreacyjnej. Kiedy wyborcy zagłosują za legalizacją, New Jersey będzie jednym z najlepszych miejsc do kupna lub sprzedaży marihuany.

Jeśli przepisy dotyczące marihuany w New Jersey zmienią się po głosowaniu, sprzedaż może nie nastąpić do 2022 roku. Mimo to, wiele firm zajmujących się marihuaną przygotowuje się do tego. Uzyskanie licencji i założenie punktów sprzedaży może zająć ponad rok.

Acreage Holdings przygotowuje się do wejścia na rynek rekreacyjny w New Jersey

Ci, którzy przygotowują się do ogromnej ekspansji, poważnie myślą o tym w New Jersey. Dobrym przykładem jest Acreage Holdings. Jest to firma z siedzibą w Nowym Jorku, która była skłonna wydać 10 milionów dolarów, aby uzyskać licencjonowany biznes MMJ. Biznes ten nosi nazwę Compassionate Care Foundation.

Acreage Holdings wydaje teraz, aby pomnożyć swoją zdolność do uprawy do trzech razy więcej niż obecny poziom. Według dyrektora operacyjnego firmy Roberta Daino, z tym potrojeniem, będą w dobrej pozycji, aby utrzymać spełnienie ogromnego popytu, gdy dorosły-użytek w końcu zaczyna.

"Każdy wie, że popyt nadejdzie, a na podstawie własnego śladu i tego, jakie licencje posiadasz, chcesz być przed tą grą". - Robert Daino, CEO, Acreage Holdings

Acreage Holdings poszedł również o krok dalej i zainwestował w ekstrakcję, aby rozszerzyć swoją ofertę produktów. Firma będzie znana ze swoich koncentratów i wkładów do vape. Aby przyciągnąć lojalnych i stałych klientów, firma obniża wszystkie ceny na wszystkie rodzaje towarów.

Garden State Dispensary to kolejna firma MMJ w New Jersey, która również nastawia się na zaspokojenie popytu na rekreacyjną trawkę w NJ. Według rzecznika firmy, jest ona obecnie w trakcie dużej ekspansji. Zwiększa możliwości uprawy w ramach przygotowań do legalizacji dla dorosłych.

Rzecznik stwierdził dalej: "Podczas gdy potrzebna jest dodatkowa podaż, aby zaspokoić popyt wynikający z ekspansji stanowego rynku marihuany medycznej, 12 istniejących plantatorów ... buduje szacunkowo prawie 2 miliony stóp kwadratowych wielopoziomowych baldachimów."

Stowarzyszenie CannaBusiness wyjaśnia NJ Marijuana Business Hurdles for Recreational Retailers

Nie jest niczym niezwykłym, że nieznane czynniki mogą pojawić się i działać jako blokada dla planowania biznesowego. Według Scotta Ruddera, prezesa New Jersey CannaBusiness Association, przeszkodą może być np. ograniczona liczba zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej dla dorosłych.

Nawet po zatwierdzeniu przez wyborców legalizacji rekreacyjnej, stan nadal będzie musiał opracować przepisy dotyczące marihuany w New Jersey, które będą regulować branżę. Proces regulacyjny musi być na miejscu, zwłaszcza w kwestii tego, jak licencje będą wykorzystywane. Na szczęście większość przygotowujących się firm jest w pełni świadoma tych potencjalnych przeszkód.

New Jersey jest obiecującym rynkiem detalicznej sprzedaży marihuany. Wiele firm z branży marihuany nastawiło się na sprzedaż detaliczną w celach rekreacyjnych. Główni gracze na rynku detalicznym marihuany odliczają czas do listopadowego głosowania i możliwości "wysokiego wzrostu".