Kreatywne sposoby na świętowanie 420 w 2020 r.

Kreatywne sposoby na świętowanie 420 w 2020 roku

Posted by Marihuana Doctors on 04/03/2020 in Medyczna Marihuana

Zawartość medyczna sprawdzona przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A, Chief Medical Officer

W tym roku myśl o "420" przez cały miesiąc, a nigdy nie było więcej powodów do świętowania marihuany: Illinois stało się niedawno 11 stanem, który zalegalizował marihuanę do celów rekreacyjnych. Legalne konopie i CBD stały się głównym nurtem. Izba uchwaliła ustawę o bezpiecznej bankowości, która znacznie zmniejszyłaby ograniczenia finansowe dla przemysłu konopi. W ciągu ostatniego roku wiele stanów wprowadziło dekryminalizację.

Ale z powodu wytycznych dotyczących dystansu społecznego, które mają pomóc chronić społeczeństwo przed COVID-19, duże zgromadzenia są teraz wykluczone. Aby wypełnić tę lukę, przedsiębiorcy z branży marihuany zaczęli przenosić wydarzenia na żywo do sieci. Dlatego w tym roku, zamiast osobiście świętować swoje ulubione święto, możesz wybrać się na jedną z tych wirtualnych imprez 4/20.

Przewlekła ulga

Ponieważ marihuana od dawna kojarzy się z dzieleniem się i społecznością, ludzie z branży z Seattle organizują wirtualny pokaz rozmaitości o tematyce związanej z marihuaną na rzecz organizacji non-profit, Feeding America. Możesz śledzić występy muzyczne na żywo, rozmowy o konopiach z gwiazdami i influencerami oraz, oczywiście, wpłacać datki na ten cel. Wszystkie fundusze zebrane podczas transmisji zostaną przeznaczone na pomoc w zapewnieniu, że żaden Amerykanin nie będzie głodny w tym trudnym i bezprecedensowym momencie.

Wydarzenie będzie transmitowane na Facebooku, Instagramie i YouTube od 12:00pm do 5:00pm PST w poniedziałek, 4/20. Możesz zgłosić chęć udziału w imprezie Chronic Relief tutaj.

Kalendarz Dabvent

Od 1 kwietnia aż do 4/20, Higher Celebrations z Denver organizuje coś, co nazywa się "Kalendarzem Dabvent" - zabawne podejście do kalendarza adwentowego. W tej wersji influencerzy zajmujący się konopiami indyjskimi będą recenzować produkty w mediach społecznościowych, a ich zwolennicy będą mieli szansę wygrać takie nagrody, jak akcesoria do palenia i dabbingu, odzież o tematyce konopnej, zajęcia jogi z zioła oraz produkty CBD. Wśród marek biorących udział w akcji są Canna Style, producent odzieży damskiej, który celebruje kulturę 420, oraz Toker Poker, producent zapalniczki, pokera i tampera typu "wszystko w jednym". Można nawet wygrać grę karcianą zaprojektowaną z myślą o spotkaniach towarzyskich podczas jazdy na haju o nazwie Ducking High.

Zwycięzca każdego dnia zostanie ogłoszony przez Higher Celebrations o - zgadliście - 16:20 czasu MST. Aby się przyłączyć, śledź @birthjays na Instagramie.

Akcja pomocy Nugtopii w związku z 420 zwolnieniami

Gospodarzem tego trzydniowego wirtualnego wydarzenia jest artysta Kole Trent i jego rodzinne firmy, Trent Art Gallery i Nugtopia, w Cocoa Beach na Florydzie. Trent, który został zainspirowany do tworzenia dzieł sztuki o tematyce ziołowej po tym, jak jego matka przeżyła raka piersi dzięki konopiom indyjskim, przekaże część wpływów ze sprzedaży dzieł sztuki na pomoc dla osób dotkniętych chorobą COVID-19.

Goście wirtualnego wydarzenia na żywo, które odbędzie się w dniach od 18 do 20 kwietnia, będą dyskutować na tematy związane z konopiami indyjskimi, od zdrowia, przez biznes, po kulturę zioła. Na przykład, weterynarz Casara Andre opowie o zwierzętach domowych i marihuanie, a Karen Goldstein z grupy wsparcia dla marihuany, NORML (National Organization for the Reform of Marijuana Laws), będzie mówić o wysiłkach na rzecz legalizacji na Florydzie.

Każdego dnia o 16:20 EST, Trent Art Gallery będzie rozdawać gadżety związane z marihuaną. Codzienny harmonogram gości można znaleźć na stronie Nugtopii, a trzy dni rozmów i rozrywki o tematyce 420 można śledzić na żywo na stronie wydarzenia.

Lightshade

Lightshade to sieć sklepów w Denver, która w tym roku organizuje wirtualne obchody swojego ulubionego zielonego święta pod hasłem "Świętuj 420 w domu w 2020 roku". Sześciu gościnnych DJ-ów będzie występować na żywo za darmo na Twitchu, a dodatkowe występy gościnne są w przygotowaniu.

Wydarzenie to jest również zbiórką pieniędzy na pomoc COVID-19 - beneficjenci, wśród których może być Amerykański Czerwony Krzyż i fundusze na pomoc ludziom z branży dotkniętym epidemią, zostaną ogłoszeni wkrótce.

RSVP na wirtualną imprezę Lightshade 4/20 tutaj.

Dzięki fascynującym rozmowom o marihuanie i rozrywce w sieci i mediach społecznościowych, możesz zachować bezpieczeństwo, jednocześnie dobrze się bawiąc. Tak więc w 2020 roku świętujmy tę niesamowitą i wszechstronną roślinę z naszych kanap jako wirtualna społeczność 4/20 - oddzielnie, ale zdecydowanie razem.