Podcasty, których powinieneś posłuchać

Podcasty, których powinieneś słuchać

Posted by Nancy Moraa on 08/20/2020 in Aktualności

Treści medyczne sprawdzone przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A, Chief Medical Officer

Większość ludzi zawsze czyta lub słucha treści o marihuanie. W sieci krąży mnóstwo podcastów o marihuanie, które mają rzesze wiernych fanów, którzy chcą być na bieżąco.

Podcasty te poruszają najważniejsze tematy związane z marihuaną, począwszy od kwestii regulacyjnych, poprzez inwestowanie, produkcję i inne ekscytujące tematy związane z marihuaną. Jeśli szukasz zabawnych i pouczających podcastów o marihuanie, oto 7, których warto posłuchać.

1. Benzinga Cannabis Hour Podcast

Ten podcast jest prowadzony przez Jasona Raznicka, dyrektora generalnego Benzinga i Patricka Lane'a, starszego wiceprezesa Benzinga Events. Podcast polega na cotygodniowych rozmowach z najbardziej wpływowymi i wiodącymi innowatorami w branży konopi indyjskich. Tematy obejmują kwestie prawne i regulacyjne, inwestowanie w konopie indyjskie oraz pojawiające się trendy dotyczące marek marihuany, które są częścią branży. Słuchając Raznicka i Lane'a można się wiele nauczyć, ponieważ rozmawiają oni z osobami z branży konopi indyjskich. Możesz słuchać podcastu na większości serwisów streamingowych, w tym Spotify, lub na oficjalnej stronie internetowej Benzinga Cannabis Hour.

2. Podcast Ganjapreneur

Jest to cotygodniowy podcast prowadzony przez T. G Branfalt, który prowadzi wnikliwe rozmowy z uznanymi przedsiębiorcami z branży konopi indyjskich, udziałowcami firm z branży konopi indyjskich, działalnością i innymi ekspertami w różnych sektorach przemysłu zielarskiego. Możesz słuchać tego wnikliwego podcastu ze Spotify, iTunes i innych usług przesyłania strumieniowego.

3. Weed+Grub Podcast

Jak brzmi jego nazwa, jest to rzeczywiście zabawne podcasty z ostrym ukąszeniem o wszystkich dobrych rzeczach w życiu, takich jak świetne jedzenie, dobre zioło i duże śmiechy. Ten podcast jest prowadzony przez nominowanego do nagrody Emmy komika Mike'a Glazera i Mary Jane Gibson, pisarkę, influencerkę, miłośniczkę i konferansjerkę. Wśród gości tego podcastu znaleźli się tacy goście jak Jim Belushi i sławy branży konopi indyjskich, jak Ben Whalen.

4. Cannalnsider

Cannalnsider to jeden z najwyżej ocenianych podcastów skupionych na biznesie marihuany w formie wywiadu. Jego gospodarzem jest Matthew kind, który porusza szeroki zakres tematów z głównymi graczami w sektorach marihuany, CBD i legalnych konopi w świecie biznesu. Dowiesz się o aktualnych trendach na rynku marihuany, aby być na bieżąco. Można go słuchać na wielu platformach, takich jak Apple Podcasts lub bezpośrednio z aplikacji Cannalnsider.

5. Wino i zioło

Czy uwielbiasz relaksujące, ale gorące, prawie krzyczące debaty z przyjaciółmi nad jointem i kieliszkiem czegoś na uspokojenie? Wtedy ten podcast powinien być twoim wyborem numer jeden. Gospodarzami tego podcastu są Sterling "Steelo" Brim i Chris "Christopher" Reinacher, którzy przeprowadzą Cię przez ten zabawny rytuał z dokładnie jednym jointem i jedną butelką wina.

Poruszane będą tematy o najgorętszym znaczeniu, takie jak sprawiedliwość społeczna, teorie spiskowe i ostatnie straszne rzeczy, których nie chciałbyś zobaczyć w mediach społecznościowych. Nawet jeśli tematy są kontrowersyjne, program jest przezabawny i warto go posłuchać.

6. Wątpliwości z High Podcast

Trawka i komedia tworzą dynamiczny duet. Jeśli dobra sesja chichot jest to, czego potrzebujesz, coraz Doug z High jest to, co powinieneś słuchać. Doug Benson, który jest tak zabawny, gospodarzem tego podcastu. On dostaje to dzieje i rozrywki z jego ulubionych zabawnych ludzi, takich jak Jack Black i Jenny Slate, John DiMaggio, i wiele innych. To jest podcast, który sprawi, że będziesz się śmiał, ponieważ rozmowy są śmieszne. Możesz słuchać ze Spotify i innych usług strumieniowych, Amazon Prime i YouTube.

7. How To Do The Pot, Kobiecy przewodnik po marihuanie

Ten podcast odpowiada na wszelkie pytania, jakie kobiety mogą mieć na temat marihuany. Jego gospodarzem jest weteranka konopi indyjskich April Pride, która z powodzeniem sprzedaje dostosowaną do potrzeb kobiet markę Van der Pop. Pytania takie jak: jak zdobyć marihuanę? Czy mogę wejść do sklepu z marihuaną i poprosić o nią? Czy potrzebujesz swojej karty medycznej? Skąd wiesz, co kupić? Pytania dotyczące trawki i ciąży.

Angel Pride zaprasza profesjonalistów, aby przeprowadzili słuchaczy przez tajniki uzyskania licencji i zakupu medycznej marihuany lub marihuany dla dorosłych w licencjonowanych placówkach. Możesz posłuchać jej za pośrednictwem serwisów streamingowych lub na Spotify.