Czego można się spodziewać po przejściu z palenia na jedzenie doustne?

Czego się spodziewać, kiedy przestawiasz się z palenia na jedzenie w kapsułkach

Posted by Marihuana Doctors on 03/16/2020 in Medyczna Marihuana

Zawartość medyczna sprawdzona przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A, Chief Medical Officer

Używki nie były niczym więcej niż zabawnym dodatkiem do imprezy. Wymagało to czasu i wysiłku, aby zrobić partia magicznych brownies, więc podczas gdy cały ciała haj był zabawa i pożądane doświadczenie, to nie było nie była to codzienna metoda dawkowania preferowana przez większość regularnych użytkowników marihuany.

Potem marihuana zaczęła być legalna w całym kraju. Kiedy zaczęły pojawiać się dyspenserie i zaczęto produkować na masową skalę kapsułki, możliwość regularnego przyjmowania marihuany i pominięcia części związanej z paleniem, stała się o wiele bardziej realną opcją. A dla niektórych wręcz preferowaną.

Dzisiejsze przekąski wykraczają daleko poza wypieki, które można było zjeść w przeszłości. Centra handlowe oferują tabliczki czekolady, pastylki, miętówki, gumy i niezliczone inne opcje, dzięki którym łatwo i dyskretnie zażyjesz THC. Jedną z korzyści płynących z tych wygodnie zapakowanych smakołyków jest możliwość dokładnego kontrolować dawkowanie.

Jest to szczególnie ważne dla tych użytkowników marihuany leczniczej, którzy stosują mikrodawki na ból, lęk lub inne dolegliwości. Częstym błędem popełnianym przez żółtodziobów jest branie zbyt dużej ilości, zbyt szybko, co w rezultacie prowadzi do mniej przyjemnego haju. Jeśli jesteś regularnym palaczem marihuany od jakiegoś czasu, oto co powinieneś wiedzieć o przejściu na kapsułki.

Uzyskasz opóźniony haj

Badania wykazały, że palenie marihuany wywołuje haj w ciągu kilku minut, ponieważ THC szybko dociera do krwiobiegu przez płuca. Kibelki zapewniają zupełnie inne doznania, ponieważ THC musi zostać wchłonięte przez układ pokarmowy. Proces ten może trwać średnio od 30 do 90 minut, zanim użytkownik poczuje jakiekolwiek efekty. Na czas wchłaniania wpływa waga, metabolizm, płeć, a nawet to, ile już zjadłeś danego dnia, co oznacza, że ta sama dawka przyjęta przez tę samą osobę może zadziałać dość szybko jednego dnia, a następnego trwać znacznie dłużej.

Doświadczysz reakcji całego ciała

Haj uzyskany po spożyciu marihuany różni się od haju uzyskanego podczas palenia. Wielu naukowców twierdzi, że edibles dostarczają silniejszych proporcji THC. Prowadzi to do tego, co wielu użytkowników opisuje jako silniejsze i bardziej relaksujące doświadczenie. Odczuwalny w całym ciele haj po zażyciu kapsułek jest jednym z powodów, dla których pacjenci cierpiący na chroniczny ból często wolą kapsułki od palenia.

Efekty odczuwalne są później i dłużej

Kiedy palisz marihuanę, haj osiąga szczyt po około 20-30 minutach, a większość użytkowników nie odczuwa żadnych psychoaktywnych efektów 2 do 3 godzin po zażyciu. Edibles są inne. My Wiemy już, że osiągnięcie haju trwa dłużej, ale kiedy już się pojawi, trwa to dłużej, szczytując około 2 do 4 godzin, z psychoaktywnymi efektami THC trwającym do 8 godzin.

Wniosek z tego, co się dzieje z edibles

Dla użytkowników, którzy są przyzwyczajeni do szybkiego haju, cierpliwość jest wymagana z edibles - chcesz dać tej metodzie dozowania uczciwą szansę na pracę, zanim założysz, że nie wziąłeś wystarczająco nie wziąłeś wystarczającej ilości i zażyjesz więcej.

Nie spiesz się i idź powoli. Eksperymentuj z tym, jak twoje ciało reaguje na edibles, aby ustalić jaka jest twoja preferowana dawka. Ale kiedy już znajdziesz tę dawkę? Ciesz się wygodą i dyskrecją, jaką zapewniają edibles.